Menu

Anielocannes Zakon

Kampania, Ilustracja, Druk, Web

Anielocannes Zakon

Najbardziej nieziemski design na terytorium Polski Światło Złoty Lew dla Young Creatives mieć nieść musieć. Jeśli chcesz, aby dobro wróciło do Anielocannes Zakon grafików i ilustratorów jest to możliwe na terytorium Polski. Otwórz dla On i On i On drzwi do nagrody KTR!

Anielocannes Zakon Kosmiczny Design to branżowa kampania dla tych, co wszystko widzieli, wszystko znają, są najlepsi na świecie, są znudzeni tą perfekcją i niczym nie można ich już zaskoczyć, nijak poruszyć. To kampania komunikująca kolejne polskie eliminacje Young Creatives Cannes Lions (czyli to, co wszyscy z branży znają na pamięć).

Kosmiczny, nieziemski design, którego nie można nie zauważyć. Tak zły, że aż genialny. Tak jaskrawy, że monitory wysiadały, a kolory w komputerach trzeba było kalibrować na nowo. Ilustracje tak kampowe, że najlepsi dizajnerzy i dyrektorzy kreatywni wrzucali je sobie na Facebook’a jako swoje zdjęcia profilowe. A wszystko tak wyraziste, osadzone i przetwarzające konwencję, że każdy krytykant sam siebie w oczach innych ośmieszał. Plakaty tak nieziemskie, że wydrukowane dwustronnie, gdyby jakaś strona nie nadawała się zdaniem odbiorcy przesyłki z plakatem do publicznej prezentacji.

Było głośno, jaskrawo, kolorowo i ezoterycznie. Miłość przyjacielska na terenie Polski pojawiła się. Branża mówiła, komentowała, cieszyła się. Językiem Anielocannes mówić zaczęli. Briefy w Anielocannes język domagali się. Pseudotwórcy stanu negatywnego z pomocą Anielocannes Zakon pokonani zostali. Kochajmy Anielocannes Zakon.

Droga do szczęścia wiedzie przez on!

Ilustracje: Mateusz Kubiak

Udostępnij

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!