Menu

Blow Up Hall

Identyfikacja wizualna, Druk

Kompleksowa identyfikacja wizualna jednego z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Blow Up Hall 5050 jest interaktywnym dziełem sztuki, mieszczącym obok hotelu także restaurację i bar. Łączy innowacyjne technologie z luksusem w formie osobistego eksperymentu artystycznego. Nazwa hotelu inspirowana jest filmem Blow up Michelangelo Antonioniego.

Blow Up Hall oraz Stary Browar, w którym mieści się hotel, realizują ideę 50 50, która jest filozoficzną podstawą wszystkich inwestycji Grażyny Kulczyk. Każdy projekt składa się w 50% z działalności artystycznej, a druga połowa jest określana w zależności od specyfiki danego przedsięwzięcia.

Blow-Up Hall 50 50 jest dziełem sztuki realizowanym wokół projektu Rafaela Lozano Hemmera. To projekt realizowany całkowicie przy zastosowaniu technik cyfrowych. W znaku BUH przestrzeń cyfrową symbolizuje „piksel”, podstawowy element budowy obrazów cyfrowych. Symbol wypełniony tłem stworzonym z pikseli, symbolizuje przestrzeń marki, a także język jakiego używa.

Udostępnij

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!