Menu

Budmech

Identyfikacja wizualna, Druk, Web

Budmech to firma dystrybucyjna, dostawca elementów budowlanych do instalacji wodnych. Po latach funkcjonowania na rynku potrzebowała odświeżenia i dostosowania swojego wizualnego wizerunku do nowych czasów, potrzeb i zmian. Poproszono nas o stworzenie systemu znaków, który ilustrowałby kilka najważniejszych kategorii produktowych.

Wychodząc z kształtu starego znaku opracowaliśmy nowy logotyp, który uzupełniony o nowe liternictwo stawia brand w nowym świetle. Dynamika samego znaku podkreśla prężny biznes w ciągłym ruchu. Z kolei łukowa forma delikatnie naprowadza na branżę związaną z instalacjami rurowymi.

Poza stworzeniem systemu kilku, różniących się kolorami znaków zaprojektowaliśmy stronę www odpowiadającą potrzebie klienta pozycjonowania brandu nie tylko jako dystrybutora, ale również podkreślającą jego aspiracje doradcze i projektowe w zakresie instalacji wodnych. Spójny język marki pozwala komunikować w przyjazny sposób o wartościach firmy i daje możliwość poszerzenia zainteresowań marki kolejnymi obszarami produktów związanych z branżą budowlaną.

Udostępnij

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!