Menu

See & Say

Kampania, Identyfikacja wizualna, Ilustracja

See&Say to bezpłatne, 15-minutowe spotkania ekspertów z młodymi twórcami, organizowane przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SKM SAR. Podczas konsultacji uczestnicy mogą zaprezentować swoje portfolio i otrzymać informację zwrotną od wybranego przez siebie eksperta. Twórcy, których prace zostaną uznane za najlepsze uzyskują wyróżnienie i możliwość promocji swoich prac wśród firmy z branży kreatywnej.

Naszą ideą było oparcie komunikacji przeglądu wykorzystując potencjał tkwiący w wizerunkach samych specjalistów. To w końcu oni są gwarantem inspirujących i rozwijających spotkań dla młodych twórców zgłaszających się do przeglądu.

Komunikację oparliśmy na animowanych gifach, wrzucanych kolejno na facebooka wraz ze zbliżającym się terminem zgłoszeń. Dla każdego z jurorów zaprojektowaliśmy indywidualną, graficzną maskę. Po jej zdjęciu widzimy informacje o konkursie wraz z imieniem i nazwiskiem danego jurora. Dzięki stworzonej przez nas kampanii nastąpił 100-procentowy wzrost ilości zgłoszeń w porównaniu do poprzedniego roku.

Udostępnij

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!