Menu

Stary Browar

Identyfikacja wizualna, Druk

Project 5050 to marka parasolowa obejmująca zespół projektów kreowanych przez Grażynę Kulczyk. W jego ramach mieści się Stary Browar, Art Stations czy Blow Up Hall. Wszystkie przedsięwzięcia w obrębie Project 5050 składają się w połowie z działalności artystycznej, natomiast druga połowa jest określana w zależności od specyfiki danej branży.

Stary Browar łączy w równych częściach sztukę z biznesem – przedstawione jest to w logotypie za pomocą dwóch kolorów – fioletowego symbolizującego sztukę, oraz pomarańczowego symbolizującego przestrzeń handlową, wysokiej klasy architekturę oraz jej budulec – cegłę.

Stary Browar jest wizytówką idei 5050, a zarazem przestrzenią, która staje się pretekstem do spotkań ze sztuką. Tutaj możesz jej dotknąć, posłuchać, oglądać i, co najważniejsze, współuczestniczyć w budowaniu 5050: podczas kawy z najbliższymi, kolacji biznesowej, zakupów z przyjaciółką, koncertu czy wieczornego seansu filmowego z ukochaną osobą.

Ponad 200 sklepów, kilkanaście restauracji i kawiarni, teatr, sala koncertowa, wnętrza wystawiennicze, 8 sal kinowych, hotel Blow Up Hall 50 50, 3 kluby muzyczne i zabytkowy park – a wszystko to w jednym miejscu w ścisłym centrum Poznania, w niezwykłych przestrzeniach architektonicznych XIX-wiecznego browaru Huggera.

Symbol z logotypu jest graficznym zapisem przestrzeni marki. Jego forma tworzy przestrzeń, w której marka może definiować swoją tożsamość – wypełniając go fotografią, ilustracją. Otwartość identyfikacji Starego Browaru pozwala na stylizowanie znaku w zależności od potrzeb marketingowych.

Udostępnij

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!